sk
en

Kto sme

Globálny hráč na trhu pohľadávok po dátume splatnosti (NPL)

Prečítajte si viac

MBA
CONSULT

28 rokov

Viac než 28 rokov sme riešili úlohy spojené s  vývojom globálneho finančného systému. Zameriavame sa na tri kľúčové biznisy: služby spojené so spravovaním úverov, investičné projekty a  riešenia splácania dlhov pre bežných ľudí.

1996

V roku 1996 sme začali fungovať ako spoločnosť  pre vymáhanie pohľadávok.  Odvtedy sme prešli dlhú cestu až k  nášmu hlavnému cieľu – vytvoriť jedinečné podmienky pre našich partnerov a ich problémy  s  prosperitou. Otvárame nové trhy,  vytvárame jedinečné produkty a  denne riešime finančné problémy bežných ľudí po celom svete.

15 krajín

Problémy neodsúvame, my ich spoločne riešime.

To je naša práca a  náš život.

Prehľad o spoločnosti

Dátum založenia

1996

Centrála spoločnosti

Singapur

$2 miliarda

vrátená našim klientom

7,5 milióna

vyriešených prípadov  dlžníkov

80+ miliónov

jedinečných prípadov v procese spracovania

$6,3+ miliarda

spravovaných aktív

Viac ako 550

korporátnych zákazníkov

28 rokov

skúseností

15

krajín

16

call centier

Náš svet

15 krajín

16 call centier

20 jazykov

Zobraz všetky krajiny
img

Spoločenská zodpovednosť

V  našej práci si ceníme človeka a  jeho túžby, obavy, problémy a  želania. Za každým dlhom, úverom, finančným zákonom a  stovkami každodenných jednaní vidíme predovšetkým bežného človeka a  jeho túžbu byť šťastný.

Dôvera je neoceniteľná. Politika sociálnej zodpovednosti je ďalší spôsob, akým sa môžeme poďakovať každému, kto s  nami začal  alebo  plánuje začať  spolupracovať.

Prečítajte si viac  o  našom programe spoločenskej zodpovednosti

Prečítajte si viac
img

Vzťahy s dlžníkmi

O  čom ste snívali ako dieťa? O  čom snívate teraz? Veríme, že dlžník je osoba, ktorá sa jedného dňa rozhodla zlepšiť si svoj život a  vážime si to. Navyše by sme radi pomohli dlžníkom vyriešiť ich súčasné problémy a  splniť si ďalšie sny.

Nemôžeme urobiť všetko, ale dokážeme urobiť veľa. Porozprávajme sa o  tom, aké príležitosti môže M.B.A. Financie  ponúknuť práve vám!

Prečítajte si viac

M.B.A. Consult Investments s.r.o. používame cookies, aby sme vedeli vyriešiť vaše požiadavky. V prípade nesúhlasu, opustite prosím stránku.

//chat script // end chat script